Apie mus

Esame limfodrenažinių masažų specialistai. Siekiam kiekvienam klientui suteikti profesionalią pagalbą ir dalinamės savo patirtimi ir žiniomis.

Limfodranažiniai masaža, kas tai?

Masažą “Roll Shaper” aparatu sudaro 18 skirtingų žingsnelių, kurių metu išmasažuojame beveik visą kūną – procedūrą pradedame nuo pėdų ir baigiame pečių juosta. Vienintelė kūno dalis, kurią praleidžiame – tai vidurinė nugaros dalis (stuburo kaulas). Taip elgiamės saugumo sumetimais, kadangi stuburui masažuoklio jėga būtų per didelė. 
Komentaras: Daugelis Klientų klaidingai įsivaizduoja, kad ateis, priglausk tik pavyzdžiui tik pilvą, arba šlaunis, arba sėdmenys ir viskas. Bet ne, taip būti negali.Būtina išmasažuoti kiekvieną kūno dalį. Jei masažas atliekamas ne pirmą kartą, tuomet darome laiko akcentus probleminėms kūno zonoms.

Kodėl taip svarbu, kad limfa judėtų? Todėl, kad limfa yra mūsų organizmo valymo ir vidinio drėkinimo sistema.  Pagrindinės jos funkcijos – valyti ir detoksikuoti organizmą, drėkinti audinius, stiprinti imuninę sistemą, gerinti medžiagų apykaitą. Sutrikus limfotakai, pirmiausiai pastebimi vidiniai negalavimai. Žmogų ima kamuoti nuovargis, silpnumas, miego sutrikimai, suprastėjima virškinimas, nusilpsta imuninė sistema. Sutrikus cirkuliacijai limfa tinkamai nebedrėkina audinių. Dėl to pablogėja odos būklė, greičiau formuojasi raukšlės, maišeliai po akimis ir didžiausias moterų priešas – celiulitas.